Wybierz wygodny język strony:RU PL UKR EN
POL
  • pol
  • rus
  • ukr
  • eng
Wybierz sekcję
Kraków

Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!

TOP
VIP
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!
1 / 6
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 1 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 2 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 3 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 4 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 5 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - zdjęcie 6
Zaktualizowano: 25 maja 2024, 06:33 ID: 1770156
55 000 /sztuka
na Flagma od 11 listopada 2016
Serhij Sawczenko
doradca

Opis

Czy marzysz o własnym biznesie w Polsce, który przynosi realne zyski i oferuje możliwości rozwoju? Nasza renomowana szwalnia, działająca z powodzeniem od dwóch lat w Krakowie, teraz czeka na nowego właściciela!

Co oferujemy?

Stabilność i Gotowe Kontrakty: Przejmij działający biznes z potwierdzoną reputacją i stałymi zamówieniami.
Zaawansowane Wyposażenie: Szwalnia jest wyposażona w 5 profesjonalnych maszyn do szycia, umożliwiających produkcję szerokiej gamy odzieży.
Gotowy Zespół: Doświadczeni pracownicy gotowi kontynuować pracę pod nowym kierownictwem, zapewniający płynność operacji.
Atrakcyjne Zarobki: Średnie miesięczne zarobki netto wynoszą od 12 000 do 35 000 zł, z potencjałem znacznego wzrostu przy dalszych inwestycjach.
Wsparcie w Procesie Przejścia: Zapewniamy wsparcie w zarządzaniu i przekazywaniu wiedzy, abyś mógł skupić się na rozwijaniu potencjału biznesowego.

Idealna Opcja dla Małżeństw: Szukasz biznesu, który mógłbyście prowadzić wspólnie? Ta oferta jest idealna dla par, które pragną pracować razem i osiągnąć sukces w rodzinnej atmosferze.

Lokalizacja: Biznes zlokalizowany w Krakowie, jednym z najbardziej dynamicznych i rozwijających się miast Polski, co zapewnia dostęp do szerokiej bazy klientów i pracowników.

Imigracja na Podstawie Biznesu: Jeśli nie jesteś obywatelem UE, nasza oferta może być świetną opcją na imigrację biznesową do Polski. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i dopasowaniu oferty do wymogów wizowych.

Nie Czekaj! Ta unikalna okazja biznesowa nie będzie dostępna wiecznie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją przygodę z biznesem w Polsce! Dodatkowe informacje na temat WhatsApp/Viber/Telegram

Najnowsze informacje znajdują się u właściciela ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

3
Салон/Студио моделирования фигуры
Cena
40 000 €/szt
Студио моделирования фигуры Do sprzedaży wystawiamy gabinet Studio Modelowania Sylwetki. Gotowy biznes jako spółka z oo. Otwarta firma była w lipcu 2019, urządzenia w 2/3 wykupione, reszta do przekazania leasing lub całkowita spłata. Pięknie urządzone Studio, sprzedajemy razem z wyposażeniem...
2 lut 2021
8
Gotowy biznes gastronomiczny
Gotowy biznes gastronomiczny - zdjęcie 1
Gotowy biznes gastronomiczny - zdjęcie 2
+4 zdjęcie
Gotowy biznes gastronomiczny - zdjęcie 3
nowa huta
Cena
37 000 zł/obiekt
Gotowy biznes gastronomiczny z wcześniejszą kuchnią domową na wynos w Nowej Hucie! Mamy do zaoferowania gotowy biznes gastronomiczny z pełnym wyposażeniem kuchennym w Nowej Hucie. Nasza wcześniejsza kuchnia domowa była specjalizowana w potrawach na wynos, co zapewnia solidne podstawy dla rozwoju...
21 mar
3
Sprzedam gotowy działający biznes.
Kraków Ujastek
Cena
300 000 zł/obiekt
Sprzedam gotowy działający biznes. Serowarnia w Krakowie. Zakład istnieje od 2020 roku. Z tego czasu ma stałych klientów na własny produkt ( restauracje i piekarnie). Zakład ma także stabilnego dostawce mleka. Obrót miesięczny około 60 000 zł- 80 000 zł w okresie zimowym ( od listopada do...
27 lut 2023
Pokaż więcej
Działa na Flagma od 11 listopada 2016
Serhij Sawczenko
doradca
Zobacz więcej ogłoszeń w kategorii Usługi krawieckie i naprawcze, inne
Kontakty
Przedstawiciel
Serhij Sawczenko
doradca
Kontakty
Powiedz, że znalazłeś ogłoszenie na Flagma
Zasady bezpieczeństwa: Nie zgadzaj się na przedpłatę, jeśli nie masz pewności co do wiarygodności użytkownika.
Napisz wiadomość
Ams Consult, Sp. z o.o. Serhij Sawczenko, doradca
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!
55 000 zł/sztuka ID: 1770156
Wybierz sekcję
×