Wybierz wygodny język strony:RU PL UKR EN
POL
Utwórz trasę
×
×
litr/100km
dodatkowe opcje rodzaj pojazdu, przeprawy, drogi
Twoja trasa Utwórz trasę korzystając z formularza obliczeń odległości.
Ładunki
376
Ładunki mijające
Ciężarówki
6162
Przejeżdżające pojazdy
Twoje obliczanie odległości Możesz umieścić na Twojej stronie formularz obliczania odległości, który pozwoli odwiedzającym określić odległość i trasę między miastami. Aby to zrobić, kliknij link «Zintegruj obliczenia z Twoją stroną».
Kalkulator kosztów frachtu
Aplikacja pomaga użytkownikom szybko i dokładnie obliczyć koszt transportu. Dostarcza informacji o kosztach, szczegółowej trasie i czasie podróży.
Pobierz aplikację
Pobierz aplikację
Obliczanie odległości na Flagma
Współcześni nawigatorzy dobrze tworzą trasy, ale nie biorą pod uwagę specyfiki komercyjnego transportu ciężarowego. Aby zaplanować i obliczyć Twój wyjazd komercyjny, skorzystaj z obliczania odległości Flagma. Podczas budowania trasy wyświetlane są wszystkie odcinki trasy z uwzględnieniem rodzaju dróg. A w obliczeniach wykorzystuje się dozwoloną prędkość transportu ciężarowego, koszt i zużycie paliwa.

Obliczanie odległości między miastami

Flagma Obliczanie! Trasa Szybka, Krótka i Ekonomiczna na mapie w jednym obliczeniu odległości, w tabelach odległości między miastami i odcinkami dróg na trasie.
Często obliczane

Odległość między miastami

Odległość od miasta

Obliczanie odległości z trasami ekonomicznymi

Trasa ekonomiczna – to trasa o minimalnym zużyciu paliwa. Zużycie paliwa obliczane jest jako suma zużycia dla każdego odcinka drogi z uwzględnieniem rodzaju drogi: Autostrada, droga główna, ... W formularzu do obliczania odległości między miastami zaleca się wskazywanie zużycia paliwa podczas jazdy poza miastem zgodnie z dokumentacją do pojazdu.

Odległości między miastami z trasami ekonomicznymi są obliczane na podstawie dróg i 22 krajów w Europie i Azji, dla których Flagma posiada własne dane drogowe. Zgodnie z obliczeniami odległości w innych krajach nie ma tras ekonomicznych, a zużycie paliwa oblicza się, mnożąc odległość przez wskaźnik zużycia paliwa.

Stale dodajemy nowe drogi, a także wprowadzamy zmiany w już istniejących po otrzymaniu informacji z różnych źródeł. Na mapach jest przycisk Błąd - daj nam znać o błędach, o pojawieniu się nowych dróg - błyskawicznie sprawdzamy i wprowadzamy zmiany w bazie danych.

Trasy są oferowane przez stronę Flagma wyłącznie w celach informacyjnych. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji w trasach. Planując trasę należy wziąć pod uwagę aktualny stan dróg oraz warunki pogodowe.

Twoje obliczanie odległości Możesz umieścić na Twojej stronie formularz obliczania odległości, który pozwoli odwiedzającym określić odległość i trasę między miastami. Aby to zrobić, kliknij link «Zintegruj obliczenia z Twoją stroną».
Wybierz sekcję
×