Wybierz wygodny język strony:RU PL UKR EN
POL
  • pol
  • rus
  • ukr
  • eng
Wybierz sekcję
Poznań

Maść przeciwbólowa CHAGA (błyskoporek podkorowy) - 100ml

Maść przeciwbólowa CHAGA (błyskoporek podkorowy) - 100ml
Maść przeciwbólowa CHAGA (błyskoporek podkorowy) - 100ml - zdjęcie 1
Dodano: 22 maja 2024, 15:27 ID: 1838859
24.90 /sztuka
Konopna Farmacja
Konopna Farmacja
sklep

Opis

Maść CHAGA to produkt o działaniu przeciwbólowym i elastycznym działaniu na układ mięśniowo-stawowy, który zawiera ekstrakt z CHAGI, znanej również jako "błyskoporek podkorowy". Ten naturalny składnik wspiera produkcję mazi stawowej, redukuje skurcze mięśni, poprawia metabolizm i krążenie krwi w okolicy stawów, oraz pomaga eliminować toksyny i osady soli. Rekomendowany jest w przypadku bólów kręgosłupa, mięśni, stawów, zwyrodnień stawów i kręgosłupa, zapalenia stawów oraz rwie kulszowej.

Dodatkowo, w składzie produktu znajdują się naturalne olejki eteryczne (takie jak olejek z drzewa herbacianego, olejek z liści eukaliptusa, olejek z igieł jodły białej, olejek z jałowca wirginijskiego, olejek z drewna jałowca pospolitego, olej z nasion konopi oraz olejek z pestek arganii), które posiadają różnorodne właściwości wspierające układ mięśniowo-stawowy:

Olejek z drzewa herbacianego: posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwbólowe, co może przynieść ulgę w bólach mięśniowych i stawowych oraz poprawić ogólny stan skóry.

Olejek z liści eukaliptusa: znany z właściwości przeciwzapalnych i odświeżających, może łagodzić stany zapalne stawów i poprawiać elastyczność mięśni.

Olejek z igieł jodły białej: posiada właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, co wspomaga łagodzenie bólów stawów oraz ogólny stan zdrowia skóry.

Olejek z jałowca wirginijskiego: znany z właściwości przeciwzapalnych, może wspomóc w redukcji stanów zapalnych stawów oraz poprawić elastyczność mięśni.

Olejek z drewna jałowca pospolitego: posiada właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, co może pomóc w łagodzeniu bólu stawów oraz poprawić zdrowie skóry.

Olej z nasion konopi: zawiera właściwości przeciwzapalne i relaksacyjne, które mogą łagodzić bóle mięśni i stawów oraz poprawić stan skóry.

Olejek z pestek arganii: znany z właściwości nawilżających i regenerujących, może wspomóc w utrzymaniu elastyczności skóry i jej ogólnym zdrowiu.

Te naturalne właściwości olejków eterycznych mogą wspierać łagodzenie dolegliwości związanych z układem mięśniowo-stawowym, przynosząc ulgę w bólach i poprawiając zdrowie skóry.

Najnowsze informacje znajdują się u właściciela ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

3
VERA – Urządzenie do leczenia ciepłem chorób jelita prostego
Cena
880 zł/szt
Dzisiaj, 70% ludzi powyżej 30 roku życia cierpi z powodu hemoroidów i innych proktologicznych chorób. Zwykle procedury takie jak stosowanie czopków, maści, kąpiele, itd., pozwalają tyko, na złagodzenie procesu, ale go nie rozwiązują. Chirurgia najbardziej radykalnie uwalnia pacjenta od...
+99 ogłoszeń
17 maj 2022
Pokaż więcej
Działa na Flagma od 22 maja 2024
Konopna Farmacja
Konopna Farmacja
sklep
Zobacz więcej ogłoszeń w kategorii Trutovik (czaga)
Kontakty
Przedstawiciel
Konopna Farmacja
Konopna Farmacja
Sklep
Kontakty
Powiedz, że znalazłeś ogłoszenie na Flagma
Zasady bezpieczeństwa: Nie zgadzaj się na przedpłatę, jeśli nie masz pewności co do wiarygodności użytkownika.
Napisz wiadomość
Konopna Farmacja - apteka konopna, JDG Konopna Farmacja, Sklep
Maść przeciwbólowa CHAGA (błyskoporek podkorowy) - 100ml
24.90 zł/sztuka ID: 1838859
Wybierz sekcję
×