Wybierz wygodny język strony:PL EN RU
POL
Wybierz sekcję
Warszawa

Lektor po tajsku, filmy, napisy

Lektor po tajsku, filmy, napisy
Lektor po tajsku, filmy, napisy - zdjęcie 1
Zaktualizowano: 21 listopada 2022, 20:25 ID: 1816482
1 /sztuka
Kijów, UA
na Flagma od 23 lutego 2022
Корниенко Александр
менеджер

Opis

Lektor po tajsku teksty, filmy, napisy. Aktor głosowy, dubbing, lektor w języku tajskim, tworzenie ścieżki audio do napisów, reklam, filmów telewizyjnych, warsztatów, bajek, filmów fabularnych, audycji radiowych, infografik, filmów, opowiadań, wykładów, seriali i pl. Dr
Oferujemy usługi: lektor napisów w języku tajskim, lektor reklam w języku tajskim, lektor filmu telewizyjnego w języku tajskim, lektor warsztatów w języku tajskim, lektor bajek w języku tajskim, lektor wiadomości w języku tajskim, lektor filmu fabularnego w języku tajskim, lektor audycji radiowej w języku tajskim, lektor infografiki w języku tajskim, lektor filmu w języku tajskim, lektor opowiadań w języku tajskim, lektor wykładu w języku tajskim, lektor serialu w języku tajskim, w języku tajskim, lektorem filmu dokumentalnego w języku tajskim, lektorem materiałów edukacyjnych w języku tajskim, lektorem filmu krótkometrażowego w języku tajskim, lektorem audiobooka w języku tajskim, lektorem filmu w języku tajskim, lektorem prezentacji w języku tajskim, lektorem automatycznej sekretarki w języku tajskim, lektorem treści w języku tajskim, lektorem wideo w języku tajskim i innymi.
Duże doświadczenie w głosowaniu głosami męskimi i żeńskimi w językach: arabskim, japońskim, portugalskim, rosyjskim, szwedzkim, duńskim, angielskim, rumuńskim, koreańskim, francuskim, holenderskim, włoskim, wietnamskim, walijskim, hiszpańskim, niemieckim, norweskim, kazachskim, chińskim, tajskim, tureckim, indonezyjskim, islandzkim, polskim i innych.
Możemy wstępnie wysłać klientowi e-mailem gotowe próbki brzmienia głosów męskich i żeńskich w języku tajskim w formacie MP3, a także wyrazić mały fragment (akapit tekstu) klienta w języku tajskim.
Klient dostarcza tekst do głosu w języku tajskim w formacie DOC, DOCX lub TXT.
W przypadku napisów głosowych w języku tajskim od klienta wymagane są pliki w formacie napisów, najlepiej SRT.
Dostarczamy gotowy dźwięczny materiał audio w języku tajskim w formacie MP3 lub WAV, wysyłając e-mail lub za pośrednictwem udostępniania plików. Termin realizacji 1-3 dni.
Jeśli głośność głosu jest stała, jesteśmy gotowi skrócić czas wykonywania pracy nad głosem w języku tajskim do kilku godzin, a także głosować dziennie przez 2-3 godziny w języku tajskim.
Wszystkie prace wykonujemy zdalnie (zdalnie). Lokalizacja (miasto, kraj) klienta nie ma znaczenia. Zainteresowany stałą współpracą. Skontaktuj się z nami poprzez prywatną wiadomość.

Najnowsze informacje znajdują się u właściciela ogłoszenia.
,  Kijów, UA
na Flagma od 23 lutego 2022

Podobne ogłoszenia

Lektor po japońsku, teksty, napisy
Cena
1 zł/szt
Spiker, lektor po japońsku, teksty, napisy. Aktor głosowy, dubbing, lektor w języku japońskim, tworzenie ścieżki audio do opowiadań, samouczków, audiobooka, autorespondera, serialu, treści, filmu telewizyjnego, filmu Filmowego, bajek, filmu krótkometrażowego, wiadomości, filmu dokumentalnego i...
+63 ogłoszenia
21 lis
Narrator, lektor po koreańsku, napisy, filmy
Cena
1 zł/szt
Spiker, lektor po koreańsku, napisy, filmy. Aktor głosowy, dubbing, lektor w języku koreańskim, tworzenie ścieżki audio dla treści, wiadomości, audiobooka, warsztatów, serialu, filmu, wykładu, filmu fabularnego, audycji radiowej, materiałów szkoleniowych, opowiadań, filmów i wielu innych....
+63 ogłoszenia
21 lis
Lektor po polsku, filmy, napisy
Cena
1 zł/szt
Lektor po polsku teksty, filmy, napisy. Aktor głosowy, dubbing, lektor w języku rosyjskim, tworzenie ścieżki audio do napisów, warsztatów, audycji radiowych, opowiadań, filmu dokumentalnego, prezentacji, reklamy, wideo, treści, filmu fabularnego, filmu telewizyjnego, wykładu i MN. Dr Oferujemy...
+63 ogłoszenia
21 lis
Pokaż więcej
Kijów, UA
Działa na Flagma od 23 lutego 2022
Корниенко Александр
менеджер
Zobacz więcej ogłoszeń w kategorii Usługi tłumacza
Informacje kontaktowe
Корниенко Александр
менеджер
Przez telefon
Powiedz, że znalazłeś ogłoszenie na Flagma
Zasady bezpieczeństwa: Nie zgadzaj się na przedpłatę, jeśli nie masz pewności co do wiarygodności użytkownika.
Napisz wiadomość
Wybierz sekcję
×