Wybierz wygodny język strony:RU PL UKR EN
POL
Wybierz sekcję
Rzeszów

Gotowy biznes w produkcji chemii gospodarczej w Polsce - idealna inwestycja

Kolejowa, Жешув
Gotowy biznes w produkcji chemii gospodarczej w Polsce - idealna inwestycja
1 / 2
Gotowy biznes w produkcji chemii gospodarczej w Polsce - idealna inwestycja - zdjęcie 1 Gotowy biznes w produkcji chemii gospodarczej w Polsce - idealna inwestycja - zdjęcie 2
Zaktualizowano: 29 listopada 2023, 07:27 ID: 1822476
980 000 /obiekt
Warszawa, PL
na Flagma od 27 lutego 2019
Курчак Юрий
Użytkownik prywatny

Opis

Szukasz gotowego biznesu w Polsce, specjalizującego się w produkcji chemii gospodarczej? Oferujemy rentowny biznes, który działa skutecznie od 2015 roku i aktywnie sprzedaje swoje produkty w krajach takich jak: Litwa, Mołdawia, Gruzja, Macedonia, Łotwa, Ukraina, Szwecja, Norwegia i in. Nasz biznes jest skierowany na sprzedaż hurtową i sprzedaż tylko hurtową, co pozwala nam osiągnąć 100% zyskowności. Sprzedajemy biznes tylko z powodu braku środków na uruchomienie innego projektu.

W cenie jest wszystko, co potrzebne do skutecznego kontynuowania działalności: linie produkcyjne, zapasy magazynowe z surowcami, zarejestrowane znaki towarowe, know-how, ważne kontrakty z partnerami w 10 krajach. Właściciel będzie obok Ciebie przez 1-2 miesiące, aby wprowadzić Cię w obecne sprawy, przedstawić Ci klientów i nauczyć etapów produkcji.

Zakup gotowego biznesu w produkcji chemii gospodarczej w Polsce to stabilna i bezpieczna inwestycja. Wszystkie niezbędne dokumenty, w tym podatkowe i bankowe, zostaną dostarczone rzeczywistym zainteresowanym kupującym podczas osobistego spotkania z właścicielem. Nie przegap swojej szansy i skontaktuj się z nami już dziś, aby kupić rentowny biznes w Polsce!

Najnowsze informacje znajdują się u właściciela ogłoszenia.

Obiekt na mapie

Adres: Kolejowa, Жешув
Warszawa, PL
Działa na Flagma od 27 lutego 2019
Курчак Юрий
Użytkownik prywatny
Skontaktuj się z firmą
Курчак Юрий
Przez telefon
W komunikatorach
Powiedz, że znalazłeś ogłoszenie na Flagma
Zasady bezpieczeństwa: Nie zgadzaj się na przedpłatę, jeśli nie masz pewności co do wiarygodności użytkownika.
Napisz wiadomość
Wybierz sekcję
×