Choose a comfortable website language:RU PL UKR EN
en
  • pol
  • rus
  • ukr
  • eng
Select category
Kraków

Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!

top
VIP
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!
1 / 6
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 1 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 2 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 3 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 4 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 5 Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię! - photo 6
Renewed: 25 May 2024, 06:33 ID: 1770156
55,000/piece
Flagma member since 11 November 2016
Serhij Sawczenko
doradca

Description

Czy marzysz o własnym biznesie w Polsce, który przynosi realne zyski i oferuje możliwości rozwoju? Nasza renomowana szwalnia, działająca z powodzeniem od dwóch lat w Krakowie, teraz czeka na nowego właściciela!

Co oferujemy?

Stabilność i Gotowe Kontrakty: Przejmij działający biznes z potwierdzoną reputacją i stałymi zamówieniami.
Zaawansowane Wyposażenie: Szwalnia jest wyposażona w 5 profesjonalnych maszyn do szycia, umożliwiających produkcję szerokiej gamy odzieży.
Gotowy Zespół: Doświadczeni pracownicy gotowi kontynuować pracę pod nowym kierownictwem, zapewniający płynność operacji.
Atrakcyjne Zarobki: Średnie miesięczne zarobki netto wynoszą od 12 000 do 35 000 zł, z potencjałem znacznego wzrostu przy dalszych inwestycjach.
Wsparcie w Procesie Przejścia: Zapewniamy wsparcie w zarządzaniu i przekazywaniu wiedzy, abyś mógł skupić się na rozwijaniu potencjału biznesowego.

Idealna Opcja dla Małżeństw: Szukasz biznesu, który mógłbyście prowadzić wspólnie? Ta oferta jest idealna dla par, które pragną pracować razem i osiągnąć sukces w rodzinnej atmosferze.

Lokalizacja: Biznes zlokalizowany w Krakowie, jednym z najbardziej dynamicznych i rozwijających się miast Polski, co zapewnia dostęp do szerokiej bazy klientów i pracowników.

Imigracja na Podstawie Biznesu: Jeśli nie jesteś obywatelem UE, nasza oferta może być świetną opcją na imigrację biznesową do Polski. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i dopasowaniu oferty do wymogów wizowych.

Nie Czekaj! Ta unikalna okazja biznesowa nie będzie dostępna wiecznie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją przygodę z biznesem w Polsce! Dodatkowe informacje na temat WhatsApp/Viber/Telegram

The owner of the ad has the most up-to-date information.

Similar ads

3
Салон/Студио моделирования фигуры
Price
40,000/pc
Студио моделирования фигуры Do sprzedaży wystawiamy gabinet Studio Modelowania Sylwetki. Gotowy biznes jako spółka z oo. Otwarta firma była w lipcu 2019, urządzenia w 2/3 wykupione, reszta do przekazania leasing lub całkowita spłata. Pięknie urządzone Studio, sprzedajemy razem z wyposażeniem...
2 Feb 2021
8
Gotowy biznes gastronomiczny
Gotowy biznes gastronomiczny - photo 1
Gotowy biznes gastronomiczny - photo 2
+4 photo
Gotowy biznes gastronomiczny - photo 3
nowa huta
Price
37,000/object
Gotowy biznes gastronomiczny z wcześniejszą kuchnią domową na wynos w Nowej Hucie! Mamy do zaoferowania gotowy biznes gastronomiczny z pełnym wyposażeniem kuchennym w Nowej Hucie. Nasza wcześniejsza kuchnia domowa była specjalizowana w potrawach na wynos, co zapewnia solidne podstawy dla rozwoju...
21 Mar
3
Sprzedam gotowy działający biznes.
Kraków Ujastek
Price
300,000/object
Sprzedam gotowy działający biznes. Serowarnia w Krakowie. Zakład istnieje od 2020 roku. Z tego czasu ma stałych klientów na własny produkt ( restauracje i piekarnie). Zakład ma także stabilnego dostawce mleka. Obrót miesięczny około 60 000 zł- 80 000 zł w okresie zimowym ( od listopada do...
27 Feb 2023
Show more
Works by Flagma since 11 November 2016
Serhij Sawczenko
doradca
See more ads in the category Sewing and alteration services, other
Contacts
Representative
Serhij Sawczenko
doradca
Contacts
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to prepayment if you are not sure about the reliability of the user.
Write a message
Ams Consult, Sp. z o.o. Serhij Sawczenko, doradca
Szansa na Rozwój Biznesu w Serce Krakowa – Przejmij Dochodową Szwalnię!
55,000/piece ID: 1770156
Select category
×