Wybierz wygodny język strony:RU PL UKR EN
POL
Wszystkie sekcje
Wrocław

Firmy w Wrocławiu

Personnel Service, Sp. z o.o.
89 25 sty 2022

Personnel Service od ponad 10 lat specjalizuje się w kompleksowej rekrutacji pracowników dla przedsiębiorstw w Polsce. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze zyskujesz kadrę dopasowaną do Twoich wymagań oraz oszczędzasz swój czas. Zapewniamy pełne wsparcie i zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

57 17 sty

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii

Architek Future, Sp. z o.o.
34 27 cze 2018

Handlowa działalność. Dystrybucja spożywczych towarów. Hurt .

26 19 kwi

Oferuje bezpłatne usługi poszukiwania pracy na terenie całej Polski.

25 10 lut

Firma zapewnia bezpłatne zatrudnienie w polskich przedsiębiorstwach. Aby ubiegać się o pracę, osoba poszukująca pracy musi złożyć CV.

Human Group, Sp. z o.o.
22 19 lis 2020

Agencja pracy tymczasowej rekrutacja pracowników Zapraszam do wspolpracy

Workera, Sp. z o.o.
19.7 6 lut

Jesteśmy młodą i ambitną firmą, ale mamy doświadczenie i wiedzy w swojej dziedzinie . Pracujemy w branże zatrudnienia obcokrajowców w Polsce, pomagamy jak pracownikom również i pracodawcom. Większość naszych kandydatów to obywateli państw Wschodnich: Ukraina, Białoruś, Mołdowa i inni.

Find Work, Sp. z o.o.
15.5 10 maj nowa

Find Work Sp. z o. o. Find Work to wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych Partnerów i ponad 5000 zadowolonych pracowników, którzy znaleźli z nami pracę.

Gigroup, Sp. z o.o.
12.8 11 paź 2022

Jesteśmy jednym z liderów międzynarodowego rynku pracy oraz jedną z największych firm HR na świecie według Staffing Industry Analysts. Z precyzją działamy też lokalnie, dzięki czemu zawsze jesteśmy blisko pracowników i kandydatów. Wśród licznych ofert znajdziesz stanowisko, które spełni Twoje...

Service Technical, Sp. z o.o.
11.0 11 paź 2022

Witamy! Jesteśmy Service Technical, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Prowadzimy rekrutację niskiego oraz wysokiego szczebla. Współpraca, przekaz informacji, sprawny proces to My! :)

Pago HR Sp. K., Sp. z o.o.
9.8 2 sie 2022

Pago HR jest liderem na rynku Polskim w dziedzinie doradtswa personalnego. Pago HR tworzą wykwalifikowani specjaliści. Pomożemy Ci znaleźć dobrze płatną pracę.

Human group, Sp. z o.o.
8.0 28 wrz 2022

Agencja Pracy dla obcokrajowców. Legalna praca w Polsce dla Ukrainców

HR Power, Sp. z o.o.
7.7 26 paź 2017

HRPower Sp. z o. o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy.

Orford, Sp. z o.o.
7.3 1 cze 2017

Orford to wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych Partnerów i ponad 5000 zadowolonych pracowników, którzy znaleźli z nami pracę. Praca z młodymi, pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi pozwala na dużą efektywność działania i łatwy i szybki kontakt. Dbamy o indywidualne podejście do każdego...

OTTO Work Force Solution, Sp. z o.o.
6.4 10 maj nowa

Od momentu powstania w 2000 roku, OTTO Work Force stało się największym międzynarodowym dostawcą usług pośrednictwa pracy w Europie, posiadającym biura w HOLANDII, POLSCE, NIEMCZECH, BUŁGARII, RUMUNII, CZECHACH, SŁOWACJI, WĘGRZECH, CHORWACJI, a także UKRAINIE i MOŁDAWII. OTTO wierzy w rynek...

Viza Staff International, Sp. z o.o.
6.2 1 cze 2016

Nasza firma specjalizuje się, na sprowadzeniu ukrainców na Polski rynek pracy.

5.1 22 lip 2022

Nasza firma zatrudnia osoby z Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Uzbekistanu, Armenii, potrzebujemy zarówno specjalistów (elektryków, spawaczy, monterów, szwaczek), jak i pracowników w produkcji, magazynach, zakładach mięsnych, fermach drobiu.

5.1 2 lut

Agencja pracy we Wrocławiu. Oferujemy pracę w Polsce i zagranicą.

AQS Poland, Sp. z o.o.
4.2 9 lut

AQS Poland to renomowana firma outsourcingowa oferująca atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie kontroli jakości, produkcji i logistyki dla branży motoryzacyjnej. Zapewniamy wieloletnie doświadczenie, dynamiczne środowisko pracy, profesjonalne wsparcie, szkolenia i perspektywy...

Eurowiza, Sp. z o.o.
4.0 27 sty 2019

78, 10, Z, Dzialalnosc zwiazana z wyszukiwaniem miejsc pracy pozyskiwaniem pracownikow 78, 20, Z, Dzialalnosc agencji pracy tymczasowej

Wybierz sekcję
×
×
×
Filtr
Wybierz sekcję
×